leipzig-ua.com

Допомога українцям у Лейпцигу

leipzig-ua.com

Допомога українцям у Лейпцигу

Проїзний

З 01.06.2022 по 01.09.2022 по всій Німеччині для всіх громадян та негромадян вводиться пільговий проїзний на весь громадський транспорт у країні, вартістю 9 EUR.

  • Звичайно можна купити проїзний в автоматі або на стійці інформації на вокзалі, за готівку. Мені здається, що паперовий квиток може сильно зноситися за місяць і тому електронна версія буде практичнішою. Тому навчимося, як купити електронний квиток у Лейпцигу.


Управління транспорту Лейпцига (LVB – Leipziger Verkehrsbetriebe) випустило свій додаток для зручної навігації по місту та перегляду розкладу громадського транспорту – Leipzig-Move.

Так як компанія займається менеджментом транспортної мережі, то програма отримує інформацію про розклад автобусів і трамваїв “напряму”, що вигідно відрізняє програму від, наприклад, Google Maps, в якій інформація часто може бути застарілою або неточною.

Завантажити програму можна тут:

У самому додатку є багато корисних функцій, але на цьому прикладі розглянемо лише покрокову інструкцію до встановлення, реєстрації та купівлі проїзного квитка на місяць, який дозволяє в цей період необмежено користуватися міським транспортом. Реєстрацію та налаштування потрібно зробити один раз, потім програма користуватися легко та інтуїтивно.

1. Встановлюємо програму з Apple – AppStore або Android – GooglePlay

2. Let’s go. Даємо дозвіл додатку до доступу про місцезнаходження. Налаштовуємо обробку даних або приймаємо стандартні налаштування.

3. Натискаємо на значок у верхньому лівому кутку. На наступному екрані – L-Login.

4. Натискаємо жовту кнопку Register for L-Login. На наступному екрані – вводимо e-mail, пароль. Перша галочка – згода з умовами – обов’язкова. Друга – реклама та новини – ні. Натискаємо Register

5. Натискаємо Click here to proceed. Після цього заходимо у свій e-mail.

6. У листі натискаємо E-mail-Adresse bestätigen. Наша пошта підтверджена.

7. І тепер заходимо у додаток з нашим логіном та паролем.

8. Нам пропонують завершити реєстрацію, доповнивши необхідну інформацію. Обидва рази натискаємо Complete profile.

9. Complete profile. Вводимо ім’я, прізвище, дату народження.

10. Вводимо адресу реєстрації та телефон. На наступному екрані – номер вашого банківського рахунку та ім’я, як на карті.

11. Погоджуємося з умовами, щоб завершити реєстрацію. На наступному екрані – вибираємо ми хочемо отримувати рекламну розсилку – зліва “Ні”, праворуч “Так”.

12. Через додаток можна орендувати велосипеди та автомобілі, для цього можна додати своє посвідчення водія. Для цього прикладу – пропустимо цей крок. Maybe later.

13. Отже, ми закінчили з усіма налаштуваннями, ця процедура робиться один раз. На головному екрані програми ліворуч унизу – Buy ticket – щоб купити квиток або проїзний на місяць.

Вибираємо 9-Euro-Ticket.

14. Натискаємо Buy now – щоб завершити покупку.

Тепер будь-якої миті, у додатку знизу, ми будемо бачити наш 9-Euro-Ticket. Саме на нього потрібно натиснути та показати контролеру, якщо запитають. Це ваш проїзний місяць на весь громадський транспорт.